22. Gala Powiatu Konińskiego

22. Gala Powiatu Konińskiego

21 kwietnia 2022r. w Konińskim Domu Kultury odbyła się 22. Gala Powiatu Konińskiego. Jest to jedna z ważniejszych uroczystości, podczas której możliwe jest nie tylko podsumowanie działalności samorządu, ale przede wszystkim nagrodzić podmioty, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju powiatu konińskiego. Podczas Gali wręczone zostały statuetki za zasługi w dziedzinie gospodarki, kultury, sportu i turystyki oraz działalności społecznej.

Tegoroczna Gala była dla naszej Spółdzielni wyjątkowa. Spośród nominacji w kategorii „Gospodarka” to właśnie Spółdzielnia Socjalna Komunalka Rzgów otrzymała „Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego”.

Przyznam szczerze, że w ogóle się nie spodziewałam… To że zostaliśmy nominowani jest już dla nas ogromnym wyróżnieniem, otrzymanie statuetki podwójnym wyróżnieniem. Czy jest dla nas ważne? Niesamowicie ważne, dlatego że jest to docenienie naszej pracy, tego co robimy. Zaczynaliśmy tak naprawdę ‘od zera’. Dzisiaj, w tym szóstym roku udaje nam się iść do przodu, dzięki ogromnej pomocy Wielkopolskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej i Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, dzięki Urzędowi Gminy Rzgów, dzięki współpracy ze Starostwem Konińskim jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i za to bardzo serdecznie dziękuję i jest to dla nas naprawdę ogromne wyróżnienie – mówiła Prezes Spółdzielni Socjalnej Komunalka Rzgów Iwona Maciejewska

Jednocześnie gratulujemy wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom w pozostałych kategoriach.

Kontakt

Samochód - kontakt Spółdzielnia Socjalna Komunalka Rzgów

Rzgów Drugi 5B
62-586 Rzgów

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
tel. 882 621 404
biuro@komunalkarzgow.pl

Jesteśmy częścią grupy:
22. Gala Powiatu Konińskiego - Komunalka Rzgów
spoldzielnie.org