Będzie film o naszej spółdzielni ?

Będzie film o naszej spółdzielni ?

Dzięki współpracy z Konińskim Ośrodkiem Ekonomii Społecznej opracowaliśmy i wydrukowaliśmy w połowie tego roku nowe ulotki z ofertą usług świadczonych przez naszą spółdzielnię. 

Kolportaż ulotek, które prezentujemy na załączonych ilustracjach, przyciągnął do nas nowych klientów na koszenie
i wycinkę krzewów, co sprawiło, że w sierpniu zakupiliśmy kolejną podkaszarkę. Nie stać nas jednak na większe zakupy, bo nasz park maszynowy się starzeje i jego konserwacja oraz naprawy wymagają coraz większych nakładów.

Zatrudniamy obecnie dziesięć osób, w tym sześć zaliczanych przez biura pracy do kategorii tych, którym najtrudniej znaleźć zatrudnienie („oddaleni od rynku pracy”). Mamy za sobą już czteroletnie doświadczenie. Nasza praca została dostrzeżona w dalekiej Brukseli, która zaproponowała Nam sfinansowanie filmu o naszej działalności.
Nasze dotychczasowe działania zostały już wcześniej docenione w Brukseli. Dokonała ona weryfikacji i spośród przedsiębiorstw wybrano 71 spółdzielni z państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym z Polski 2, z czego jedną stanowi nasza spółdzielnia.

Projekt jest na razie na wstępnym etapie budowania zaplecza finansowego dla jego realizacji, więc do powstania samego filmu jeszcze bardzo daleko. Bez względu jednak na jego powodzenie, samo dostrzeżenie naszych wysiłków przez autorów pomysłu to dla nas wielka satysfakcja i dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku.

Kontakt

Samochód - kontakt Spółdzielnia Socjalna Komunalka Rzgów

Rzgów Drugi 5B
62-586 Rzgów

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
tel. 882 621 404
biuro@komunalkarzgow.pl

Jesteśmy częścią grupy:
Będzie film o naszej spółdzielni ? - Komunalka Rzgów
spoldzielnie.org